Nikt, ale to nikt nie cieszy się z Twojego powrotu tak jak cieszy się szef psychopata. Z głośniczka Po urlopie trzeba spokojnie dojść do siebie. Zatem spokojne rytmy, nie pozbawione jednak pewnej energii. Porcupine Tree. pozdrawiam Zuch
złość
linux
pozdrawiam Zuch
negocjacje
pozdrawiam Zuch
zepsuty dzień
Trzeba zwracać uwagę na to co się robi. Zwłaszcza rano, zwłaszcza na początku tygodnia. Wystarczy jedna nieuważna chwila i mamy zepsuty dzień. Albo nawet tydzień… A na drugim blogu KONWERGUJĘ… say whaaaaaaat??? Z głośniczka Dziś kawałek już leciwy, bo z 1998 roku. „Lonely Soul”, zespołu Uncle, znalazł się również na soundtracku do filmu „The Beach” […]
okoliczność
W dupach się poprzewracało tym grafikom… A z innej beczki, to 7 maja, o godz.18:00 współorganizuję kolejne, siódme już, spotkanie poznańskich blogerów BLOGtej. Szczegóły na fanpage’u. Z głośniczka Przekozacki kawałek The Roots. Bardzo go lubię. pozdrawiam Zuch
pytanie
Tak na poniedziałek, optymistycznie, że inni też mają źle 🙂 Z głośniczka Żeby podtrzymać atmosferę poniedziałku proponuję: pozdrawiam Zuch