Tysięcy reklam, które zaśmiecają moje miasto (i Twoje też) została powieszona nielegalnie. Nikt nikogo o zgodę nie pytał, nikt tej zgody nie uzyskał. Nie ma na to zgody, a jednak śmieci wiszą na niemal każdym płocie i każdej elewacji. Jak zwykle przyczyną jest komplilacja chciwości, głupoty, bezguścia i kulawego państwa. Wykroczenie jest – kary nie […]
ZUCH
księgowy żart
Także jakby co, to żeby nie było, że nie ostrzegałem. Z głośniczka Tak jak wczoraj wspominałem, dziś będzie Erykah Badu. Co prawda wybrałem kawałek The Roots, gdzie Erykah występuje gościnnie, ale bez niej ten kawałek nie byłby tak genialny. Bardzo lubię już od 1999 roku. pozdrawiam Zuch
co tak wolno czytasz?
Tajemnica rozwiązana. Z głośniczka Dziś mnie naszło na muzyczne wspominki z czasów liceum. Zatem – Fugees. Uwielbiam ich, a Lauryn Hill – mmmm…. Dzisiaj młodzież ma te Rihanny czy inne Lejdi Gagi, smutex. Ja tam lubię Lauryn Hill. Lauryn albo Erykah Badu. Oj tak, tak. Erykah będzie z głośniczka następnym razem. pozdrawiam Zuch
VLOG: „Blade runner” recenzja audiobooka z audioteka.pl
.
wosk
taki andrzejkowy suchar, a co? Z głośniczka Bardzo fajny głos ma dziewczyna. Ogólnie fajne to i w dodatku polskie. pozdrawiam Zuch
porządki
pozdrawiam Zuch