
Także jakby co, to żeby nie było, że nie ostrzegałem.
Z głośniczka
Tak jak wczoraj wspominałem, dziś będzie Erykah Badu. Co prawda wybrałem kawałek The Roots, gdzie Erykah występuje gościnnie, ale bez niej ten kawałek nie byłby tak genialny. Bardzo lubię już od 1999 roku.
pozdrawiam
Zuch

Latest posts by ZUCH (see all)
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
- Chcesz być ojcem idealnym? Zapomnij, nigdy nie będziesz. - 13/06/2026
- Botaniczne klocki Lego - 13/06/2026
Pingback: 色情
…Take a look for more Information on that topic
[…]you make blogging glance[…]
Pingback: anani siktim
…Websites you should visit
[…]I am no longer certain the place you’re getting your information, but great topic.[…]
Pingback: porno izle
…A Friend recommended your blog
[…]Excellent weblog right here! Additionally your site quite a bit up very fast![…]