
Perfidia i sadyzm niejedno ma imię…
Z głośniczka
Dziś polecam „Paranoid” w nieco innym wykonaniu 🙂
pozdrawiam
Zuch

Latest posts by ZUCH (see all)
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
- Chcesz być ojcem idealnym? Zapomnij, nigdy nie będziesz. - 13/06/2026
- Botaniczne klocki Lego - 13/06/2026