Szczerze mówić trochę się obawiałem, czy nie przesadziłem z tym zadaniem, ale okazało się, że wyzwanie podjęliście tłumnie. Mimo dość dużego zaangażowania jakiego wymagał ten konkurs, przyszło kilkadziesiąt prac. Wszystkie uważnie przejrzałem i kilka z nich wyróżniłem. Jak kurier da, to jeszcze przed świętami kilka osób dostanie pakę z markerami Sharpie, a jednemu z Was Gwiazdor, znaczy kurier, przyniesie iPoda NANO 6G.
Żeby nie przedłużać i nie owijać w bawełnę, przejdziemy do meritum:
Pierwsze miejsce (iPad + paka markerów Sharpie) zajęła praca Jakuba Lotka.
Drugie miejsce (paka markerów Sherpie) zajęły prace Kasi Adamiak
i Dominiki Sztuk
Z wyróżnionymi osobami już się skontaktowałem.
Fajnych prac było jednak więcej, więc postarałem się o dodatkowe nagrody pocieszenia w postaci zestawów markerów Sharpie. Tak więc na pocieszenie i w podzięce za zaangażowanie zestawy pocieszenia lecą do:
Ewy Baranowskiej

oraz
Joanny Nurczyk i Marka Sznajdera

Cóż, to by było na tyle. Zwycięzcom gratuluję.
pozdrawiam
Zuch
.
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
- Chcesz być ojcem idealnym? Zapomnij, nigdy nie będziesz. - 13/06/2026
- Botaniczne klocki Lego - 13/06/2026



świetne prace – jestem pod wrażeniem i żałuję, że nie potrafię tak rysować ;-(
Gratulacje dla zwycięzców. Świetna robota. Jestem bardzo dumna ze swojej pracy, ale przy Waszych nawet bym na swoją nie spojrzała. 😉