
no cóż, przynajmniej jest piątek…
Z głośniczka
Piątek, piąteczek, piątunio, więc z głośniczka Nirvana przeniesiona w imprezowe klimaty. Polecam, taki icebreaker 🙂 Uwielbiam to: No no no no no 🙂
pozdrawiam
Zuch

Latest posts by ZUCH (see all)
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
- Chcesz być ojcem idealnym? Zapomnij, nigdy nie będziesz. - 13/06/2026
- Botaniczne klocki Lego - 13/06/2026