
Każdy chciałby mieć takiego szefa co pozwala po sobie dojeść.
Z głośniczka
Dziś kawałek z soundtracku do filmu „Kroniki motocyklowe”. Fajny film, choć czegewarzystą absolutnie nie jestem. Aha, ciekawostka: za ten soundtrack odpowiada Gustavo Santaolalla, który jest też odpowiedzialny za niezwykły klimat muzyki w grze The Last of Us.
Latest posts by ZUCH (see all)
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
- Chcesz być ojcem idealnym? Zapomnij, nigdy nie będziesz. - 13/06/2026
- Botaniczne klocki Lego - 13/06/2026
