
A u Was co na kolację? Jaki promocje były w okolicy? U mnie, co prawda nie na kolacje, a na obiad, były jako dodatek frytki z manioku. Nigdy wcześniej nie jadłem manioku, a że był w sklepie, to kupiłem. No i niezłe to nawet. Dużo bardziej mączne niż nasze pyrki, ale za to słodsze.
Więcej moich komiksów rodzinnych znajdziesz 👉🏻 TUTAJ.
Może nie wiesz, ale mam też całe mnóstwo komiksów biurowych. Zobacz je 👉🏻 TUTAJ.
pozdrawiam
Zuch

Fajne? Daj lajka i zostaw komentarz
Latest posts by ZUCH (see all)
- „Płaczka. Saga o Fjällbace” – tom 12 – recenzja - 26/06/2026
- Nie baw się z dzieckiem (to znaczy baw, ale nie za wszelką cenę). - 26/06/2026
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026