
Cholipka, już po piętnastej…
aha, jakbyście wczoraj przeoczyli, to puszczam jeszcze raz link, bo wczoraj nagrałem swojego pierwszego (mini) vloga, ( O TUTA J JEST LINK ) ale nie klikajcie, bo trzęsie, nie trafiam twarzą w kadr, twarz też nie za bardzo i ogólnie bez sensu.
Z głośniczka
Dziś zapodaje tylko enerdżajzery:
pozdrawiam
Zuch

Latest posts by ZUCH (see all)
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
- Chcesz być ojcem idealnym? Zapomnij, nigdy nie będziesz. - 13/06/2026
- Botaniczne klocki Lego - 13/06/2026