
No właśnie. Cóż to za pytanie? Czy znalazłem coś fajnego?!?
Nie mogę sam wchodzić do sklepów z zabawkami, bo kupiłbym przynajmniej połowę.
Może to efekt dzieciństwa w komunie, a może po prostu zabawki są fajne?
Przez najbliższe kilka piątków będę publikował komiksy dedykowane dla Smyka.
A niebawem będzie też fajny konkurs. Bądźmy w intaczu.
pozdrawiam
Zuch

Fajne? Daj lajka i zostaw komentarz
Latest posts by ZUCH (see all)
- „Płaczka. Saga o Fjällbace” – tom 12 – recenzja - 26/06/2026
- Nie baw się z dzieckiem (to znaczy baw, ale nie za wszelką cenę). - 26/06/2026
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
Ja to rozumiem i szanuję