
Czasami mam takie wrażenie, że co niektórzy szefowie specjalnie wybierają niewłaściwych pracowników. Takich, których nie lubią, nie szanują, nie płacą i oszukują. Rozumiecie? Możecie wybrać pracownika, z którego będziecie zadowoleni, ale nie…
A są firmy (i nie mało ich) gdzie szefostwo nie jest z nikogo zadowolone, a przecież sami tych ludzi zatrudniali. No i teraz o co chodzi??? Jaki w tym sens?
pozdrawiam
Zuch

Fajne? Daj lajka i zostaw komentarz
Latest posts by ZUCH (see all)
- „Płaczka. Saga o Fjällbace” – tom 12 – recenzja - 26/06/2026
- Nie baw się z dzieckiem (to znaczy baw, ale nie za wszelką cenę). - 26/06/2026
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026