
Można sobie pomyśleć, że to upokarzające. Ale z drugiej strony nowa bluzka…
Z głośniczka
Uwielbiam język rosyjski. Nawet trochę znam, bo się uczyłem na studiach, ale ja do języków, to tak nie bardzo. W każdym razie język to piękny i jakby stworzony do śpiewania. Poniżej Siergiej Babkin – połowa zespołu 5nizza.
pozdrawiam
Zuch

Fajne? Daj lajka i zostaw komentarz
Latest posts by ZUCH (see all)
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
- Chcesz być ojcem idealnym? Zapomnij, nigdy nie będziesz. - 13/06/2026
- Botaniczne klocki Lego - 13/06/2026
Ciąża piwna?
piwo nie tuczy 🙂