
Budziki to zło, a do pracy powinno się chodzić, o której się chce… tiaa… Fakt jest faktem, że czasami dobrze się wyspać. Dziś na przykład wylegiwałem się aż do 8:10, o!
Z głośniczka
Trochę gódwabrejszyn, żeby rozruszać dzień.
Latest posts by ZUCH (see all)
- „Płaczka. Saga o Fjällbace” – tom 12 – recenzja - 26/06/2026
- Nie baw się z dzieckiem (to znaczy baw, ale nie za wszelką cenę). - 26/06/2026
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
