
Krótko mówiąc po raz kolejny nie udało mi się wyspać.
Z głośniczka
Kawałek, którym jarałem się jako nastolatek i w sumie cały czas bardzo mi się podoba. Najbardziej zwrotka Maxa Herre po niemiecku. Co ciekawe języka niemieckiego chronicznie nie znoszę.
Latest posts by ZUCH (see all)
- „Płaczka. Saga o Fjällbace” – tom 12 – recenzja - 26/06/2026
- Nie baw się z dzieckiem (to znaczy baw, ale nie za wszelką cenę). - 26/06/2026
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
