
Z głośniczka:
Dziś przyjemny dla ucha kawałek jazzu.
pozdrawiam
Zuch
Sprawdź też mój drugi blog – ZuchPisze.pl
Latest posts by ZUCH (see all)
- „Płaczka. Saga o Fjällbace” – tom 12 – recenzja - 26/06/2026
- Nie baw się z dzieckiem (to znaczy baw, ale nie za wszelką cenę). - 26/06/2026
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026