
To jest pytanie, ważne pytanie, z którym trzeba się zmierzyć. Zwłaszcza gdy jesień zapasem.
pozdrawiam
Zuch

Fajne? Daj lajka i zostaw komentarz
Latest posts by ZUCH (see all)
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
- Chcesz być ojcem idealnym? Zapomnij, nigdy nie będziesz. - 13/06/2026
- Botaniczne klocki Lego - 13/06/2026
Na jesień brzmi jak idealny plan 😀
Od tygodnia korzystam z Netflixa. Usługę „kupiłem” na razie tylko dla „Narcos”, po skończeniu serialu wczoraj, mam teraz problem: iść na siłownie, czy oglądać „Rick&Morty”. Ciężki wybór.
Ja również często sama sobie zadaje to pytanie.
Idealny plan:)
Idealny plan:)