Człowiek się stara, kombinuje, wymyśla te innowacje żeby… Bezpieczne biuro, to byłoby super…
Zaczynam serię komiksów dla FIBARO. Część będzie puszczanych u mnie, ale część tylko na ich FB i INSTA.
A z FIBARO już współpracowałem i powstały z tego dwa bardzo fajne wpisy, które przypominam o tu:
👉🏻 Bezpieczna wygoda – inteligentny dom
👉🏻 Wygodne zarządzanie – inteligentny dom
Więcej moich komiksów rodzinnych znajdziesz 👉🏻 TUTAJ.
Może nie wiesz, ale mam też całe mnóstwo komiksów biurowych. Zobacz je 👉🏻 TUTAJ.
pozdrawiam
Zuch

Fajne? Daj lajka i zostaw komentarz
Latest posts by ZUCH (see all)
- „Płaczka. Saga o Fjällbace” – tom 12 – recenzja - 26/06/2026
- Nie baw się z dzieckiem (to znaczy baw, ale nie za wszelką cenę). - 26/06/2026
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
