
pozdrawiam
Zuch

Fajne? Daj lajka i zostaw komentarz
Latest posts by ZUCH (see all)
- „Płaczka. Saga o Fjällbace” – tom 12 – recenzja - 26/06/2026
- Nie baw się z dzieckiem (to znaczy baw, ale nie za wszelką cenę). - 26/06/2026
- Zielono, choć bez podlewania. LEGO Botanical - 13/06/2026
Potwierdzam!
Pingback: Od etatu do pracy freelancera w domu. Jak urządziłem swoje biuro.
[…] wręczony brytyjskiej parze książęcej podczas ich ostatniej wizyty w Polsce. Może jakiś komiks też sobie powieszę? Pewnie tak, bo w końcu Zuch to moje alter ego i bez tych komiksów nie […]